Zestaw Fit Kit

Wybierz ilość
Dostępność
Produkt gotowy do natychmiastowej wysyłki
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie lub błędna wartość.
Cena
479.00

Zestaw do masażu i terapii mięśniowo-powięziowej Fit Kit to wszystko czego potrzebujesz, by zadbać o zdrowie, poprawić elastyczność mięśni, zwiększyć mobilność i przyspieszyć regenerację potreningową.

Z unikalnymi, posiadającymi opatentowaną, profilowaną konstrukcję rollerami Relaxroll i AchillX, będziesz w stanie precyzyjnie dotrzeć do każdej grupy mięśniowej, eliminując przeciążenia, którym podczas rollowania poddawany jest kręgosłup.

Piłka SphereX świetnie sprawdza się w masażu stóp, przedramion, karku, bioder i pleców.

Wszystkie elementy zestawu Fit Kit są skonstruowane z myślą o najwyższej skuteczności działania, wygodzie, jakości, wszechstronności i wytrzymałości. Dzięki zastosowanym w produktach, ekologicznym materiałom, zarówno rollery jak i piłka do masażu są przyjazne środowisku i pozbawione są jakichkolwiek szkodliwych substancji lub dodatków.

Te same materiały odpowiedzialne są także za niezwykłą lekkość sprawiając, że zestaw Fit Kit może być z łatwością zabrany w każdą podróż i wykorzystany dosłownie wszędzie.

Rollery Relaxroll i AchillX, a także piłka do masażu SphereX wykonane są w Niemczech, gdzie w procesie produkcji szczególnie dba się o staranność wykończenia i trwałość podczas użytkowania. To dzięki temu gwarancja na cały zestaw Fit Kit obejmuje okres aż 24 miesięcy.

 

Właściwości rollerów Relaxroll, AchillX i piłki do masażu SphereX:

  • 100% recyklingowe, przyjazne naturze materiały
  • Odporność na zniekształcenia
  • Profilowana konstrukcja dopasowująca się do ciała i zmniejszająca obciążenia na kręgosłup
  • Niezwykła lekkość i wygoda w transporcie
  • 2-letnia gwarancja