Roller Grid X

Wybierz ilość
Dostępność
Produkt gotowy do natychmiastowej wysyłki
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie lub błędna wartość.
Cena
229.00

Roller Grid to jeden z najskuteczniejszych i najtrwalszych na świecie rollerów do masażu całego ciała.

Wykonany z niezwykle trwałej, wzmocnionej i odpornej na zniekształcenia pianki EVA, charakteryzuje się maksymalną wytrzymałością na uszkodzenia i zużycie. Roller Grid X jest dwukrotnie twardszą wersją rollera Grid 1.0 i przeznaczony jest dla osób zaawansowanych, szukających mocniejszego ucisku na mięśnie. Grid X zapewnia użytkownikowi dużą stabilność podczas wykonywania ćwiczeń, umożliwiając skoncentrowanie się na danym ćwiczeniu i efektywny masaż.

Dzięki zastosowanym w rollerze Grid X wypustkom, roller świetnie symuluje pracę fizjoterapeuty i jest w stanie dotrzeć do głęboko położonych mięśni, do których typowe rollery nie są w stanie dotrzeć.

Grid X to bardzo wszechstronne narzędzie treningowe. Może być wykorzystywany nie tylko do regeneracji potreningowej i masażu, ale także do treningu siłowego i rozciągania. Z rollerem Grid X możliwy jest trening całego ciała.

Roller Grid X jest również bardzo łatwy i wygodny w transporcie. Jego kompaktowy rozmiar (33 x 13cm) i waga (650g) sprawiają, że można zabrać go ze sobą wszędzie.

Gwarancja na rollera Grid X obejmuje okres 12 miesięcy.

 

PARAMETRY TECHNICZNE:

  • Długość (cm): 33
  • Średnica (cm): 13
  • Waga (kg): 0,65
  • Maksymalna waga użytkownika: 225kg