Roller Grid Mini

Wybierz {{attr.group_name}}
Dostępne kolory:
Wybierz ilość
Dostępność
Produkt gotowy do natychmiastowej wysyłki
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie lub błędna wartość.
Cena
149.00

Roller Grid to jeden z najskuteczniejszych i najtrwalszych na świecie rollerów do masażu całego ciała.

Wykonany z niezwykle trwałej, odpornej na zniekształcenia pianki EVA, charakteryzuje się maksymalną wytrzymałością na uszkodzenia i zużycie. Roller Grid Mini jest trzykrotnie krótszą wersją rollera Grid 1.0 i zaprojektowany jest z myślą o dotarciu do najtrudniej położonych mięśni. Mimo swoich niewielkich rozmiarów Grid Mini zapewnia użytkownikowi dużą stabilność podczas wykonywania ćwiczeń, umożliwiając skoncentrowanie się na danym ćwiczeniu i efektywny masaż.

Dzięki zastosowanym w rollerze Grid Mini wypustkom, roller świetnie symuluje pracę fizjoterapeuty i jest w stanie dotrzeć do głęboko położonych mięśni, do których typowe rollery nie są w stanie dotrzeć.

Grid Mini to bardzo wszechstronne narzędzie treningowe. Może być wykorzystywany nie tylko do regeneracji potreningowej i masażu, ale także do treningu siłowego i rozciągania. Z rollerem Grid Mini możliwy jest trening całego ciała.

Roller Grid Mini jest niezwykle łatwy i wygodny w transporcie. Jego kompaktowy rozmiar (11 x 13cm) i waga (200g) sprawiają, że można zabrać go ze sobą wszędzie.

Gwarancja na rollera Grid Mini obejmuje okres 12 miesięcy.

 

PARAMETRY TECHNICZNE:

  • Długość (cm): 11
  • Średnica (cm): 13
  • Waga (kg): 0,2
  • Maksymalna waga użytkownika: 115kg