Piłka do masażu MB2

Wybierz ilość
Dostępność
Produkt gotowy do natychmiastowej wysyłki
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie lub błędna wartość.
Cena
149.00

Podwójna piłka do masażu MB2 Trigger Point Therapy zaprojektowana jest z myślą o rozluźnieniu mięśni pleców, klatki piersiowej i karku.

Wykonana z trwałej i odpornej na zniekształcenia pianki EVA i posiadająca 2 poziomy regulacji, dzięki którym idealnie dopasowuje się do odpowiednich grup mięśniowych i gwarantuje najwyższą skuteczność działania.

Materiały zastosowane w piłce do masażu MB2 charakteryzują się różną gęstością, zapewniając indywidualne dopasowanie stopnia ucisku do preferencji i potrzeb masażu. Wydajna pianka EVA posiada także szczególne właściwości „chwytające” tkankę miękką, dzięki czemu wpływa na poprawę przepływu krwi i tlenu do mięśni.

Piłka do masażu MB2 jest wszechstronnym produktem, przyczyniającym się do zwiększenia elastyczności i mobilności. Polecana jest zarówno ludziom aktywnym jak i tym prowadzącym siedzący tryb życia.

Dzięki kompaktowemu rozmiarowi, piłkę do masażu MB2 można zabrać ze sobą wszędzie. Piłka w swoim najdłuższym ustawieniu ma długość 24cm a waży jedyne 100g. Średnica piłki to 6cm.